Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
12U Boys Pre-GPL
Date: 2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Victor Lord Park
Detail  Schedule
Midway Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
NG Middle School
Detail  Schedule
Campbell MS
Detail  Schedule
Durkan Fields
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Shorty Howell Park
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
James Brown Pk - Dalton
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U Girls Pre-GPL
Date: 2/27,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/9
Venue: Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Boys GPL
Date: 2/27,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/28,4/3,4/11,4/17,4/18,4/25,4/27,4/28,5/1,5/2,5/4,5/16,5/22
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic I
Date: 2/27,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/25,5/1,5/2,5/16
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
North Floyd Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic II South
Date: 2/27,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9,5/15
Venue: Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic II North
Date: 2/27,3/6,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Boys GPL
Date: 2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/17,4/18,4/24,4/25,4/28,5/1,5/2,5/22,5/23
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Shorty Howell Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
North Floyd Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic I
Date: 2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/16,4/17,4/18,4/24,4/25,4/29,5/1,5/2,5/5,5/8,5/9,5/16
Venue: Campbell MS
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Cass High School
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic II
Date: 2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16,5/21,5/22
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Bill Wood Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Camden County Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Morgan County Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III East
Date: 2/27,2/28,3/6,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16,5/22
Venue: CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III West
Date: 2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/12,5/15,5/16,5/28
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Eagles Soccer Academy
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic
Date: 4/17,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16,5/22,5/23
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Coal Mountain Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Girls GPL
Date: 2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,4/3,4/11,4/17,4/18,4/25,5/1,5/2
Venue: Coal Mountain Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena A
Date: 2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/17,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Girls GPL
Date: 2/27,2/28,3/6,3/7,3/12,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/16,4/17,4/18,4/25,5/1,5/2,5/11,5/16
Venue: McCurry Park
Detail  Schedule
Ringgold High School
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena A
Date: 2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/27,3/28,4/10,4/17,4/18,4/22,4/24,4/25,5/1,5/2,5/7,5/8,5/16
Venue: Gary Pirkle
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Monsignor Donovan Catholic High School
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena B
Date: 2/27,2/28,3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/15
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena
Date: 4/17,4/24,5/1,5/2,5/8,5/15,5/22
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U BOYS RIAS
Date: 3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/15
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
Victor Lord Park
Detail  Schedule
NG Middle School
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Shorty Howell Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U BOYS RIAS
Date: 3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/6,5/7,5/8,5/9,5/14,5/15,5/16
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Gilmer High School
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Tabernacle Baptist Church
Detail  Schedule
Towne Green
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Northgate HS
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Elan
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U BOYS RIAS
Date: 3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,4/27,4/28,4/29,4/30,5/1,5/2,5/6,5/7,5/8,5/9,5/13,5/15
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
Shorty Howell Park
Detail  Schedule
Towne Green
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Northgate HS
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U BOYS RIAS
Date: 3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/15,5/16
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Arlington Christian School
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Shorty Howell Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Towne Green
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U GIRLS RIAS
Date: 3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/3,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/5,5/8,5/11,5/15
Venue: Hoschton
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
NG Middle School
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U GIRLS RIAS
Date: 3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,4/27,4/30,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9,5/12,5/15,5/16
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
NG Middle School
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
Northgate HS
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School - TH
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U GIRLS RIAS
Date: 3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/3,5/7,5/8,5/15
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Shakerag Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Handley Park
Detail  Schedule
Northgate HS
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U GIRLS RIAS
Date: 3/6,3/7,3/13,3/14,3/20,3/21,3/27,3/28,4/10,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Arlington Christian School
Detail  Schedule
Buford Youth Sports Complex
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets