Team Schedules - 14U BOYS RIAS
       



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A3 : CGSAWR Bayern Munich5555552555047 33  6  0 0
 A22 : LSA Chivitas - U14B5550555555045 34  5  0 0
 A25 : Mountain United S.A. - BR14U555555555x045 30  14  1 0
 A29 : NTH Lago Lions MN555555 555045 24  8  0 0
 A31 : NTH Sprague United MN5055555555045 15  9  0 0
 A14 : Griffin United U145 55525555042 28  14  0 0
 A9 : CSA Rangers - BR14U5555505525042 22  12  0 0
 A38 : TRAC 14UB Gearhart5555555250042 21  28  0 1
 A27 : NTH Galindo Galaxy JJB5505555025037 17  12  0 0
 A36 : SSA Coweta Rec - U14B - Boynton2520555 55034 15  16  0 0
 A11 : CSA Vipers - BR14U5500555005030 6  26  0 0
 A37 : TCSA United 07/085505205025029 11  21  3 0
 A40 : SSA Coweta Rec - U14B - Deyoe5002255550029 9  22  1 0
 A6 : Columbus SC U14555552 000027 10  13  0 0
 A21 : Legacy Park SC - U14 Cheetahs5055520 02024 0  28  0 0
 A32 : NTH Toma Tigers MN2500055500022 -1  23  0 0
 A16 : Harris County Rec - BR14U2 520052 5021 1  17  0 0
 A19 : IAFC 14U Coed Haddad050505 500020 -3  25  0 0
 A24 : LSA Tiger Sharks - U14B500 5 5500020 -5  30  0 0
 A8 : CSA Cobras - BR14U0005020255019 -8  25  0 2
 A33 : Rush Union Rowdies5500500000015 -9  38  0 1
 A35 : SSA Coweta Rec - U14B - Berrocal525002  0 014 -4  25  0 0
 A12 : CSA Wolfpack- BR14U052000205 014 -16  31  2 0
 A1 : All-In Futbol Club Bloodhounds2000 0 055012 -8  22  0 0
 A7 : CSA Adrenaline- BR14U005205 00x012 -10  32  0 0
 A39 : TYSA U14 Boys 5 0000 50010 -4  16  1 0
 A30 : NTH Moore Dynamo QP05050 000 010 -8  23  0 0
 A26 : NTH Chelsea U14 Boys Smyrna0000500005010 -14  26  0 0
 A10 : CSA Rovers - BR14U050500000 010 -14  38  0 0
 A17 : HCSA Cason BRU14050 0050 0010 -15  29  0 0
 A5 : CHS Rec - Boys U14 Blue0 20 050 007 -15  30  0 0
 A23 : LSA Magpies - U14B00  50   005 -8  27  0 0
 A20 : Jackson Red Devils FC0500 0 0 x05 -12  25  0 0
 A28 : NTH Gelly Rockets MN00005    005 -13  20  0 0
 A4 : CGSAWR Earthquakes000000500x05 -28  57  2 0
 A2 : All-In Futbol Club Wolves - BR14U00002  0 002 -20  32  0 0
 A34 : RYSA Revs 14B0  0   0 000 -16  37  0 0
 A15 : GS Villa Rica U140 00 00 0000 -22  36  0 0
 A18 : HCSA Castillo BRU1400-4  0 00 0-4 -23  48  0 0

Bracket - Saturday, March 06, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818520  Metro North Pk  09:00 AM  4 A29 vs A28NTH Lago Lions MN 4 vs.NTH Gelly Rockets MN0
 818523  RYSA  09:30 AM  Fou A34 vs A40RYSA Revs 14B 2 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Deyoe14
 818525  Tabernacle Baptist Church  10:00 AM  1 A37 vs A4TCSA United 07/08 8 vs.CGSAWR Earthquakes1
 818526  Gilmer High School  10:00 AM  1 A38 vs A8TRAC 14UB Gearhart 3 vs.CSA Cobras - BR14U1
 818519  Noonday Park  10:30 AM  02 A27 vs A26NTH Galindo Galaxy JJB 1 vs.NTH Chelsea U14 Boys Smyrna0
 818521  Metro North Pk  10:30 AM  4 A31 vs A15NTH Sprague United MN 10 vs.GS Villa Rica U141
 818511  E.E. Robinson Park  11:00 AM  1 A1 vs A32All-In Futbol Club Bloodhounds 1 vs.NTH Toma Tigers MN1
 818513  Tyus Park  11:00 AM  3 A14 vs A19Griffin United U14 6 vs.IAFC 14U Coed Haddad1
 818515  North Mount Carmel Park  11:00 AM  02 A18 vs A35HCSA Castillo BRU14 0 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Berrocal10
 818522  Stars Athletic Club  11:00 AM  2 A33 vs A10Rush Union Rowdies 3 vs.CSA Rovers - BR14U2
 818516  Towne Green  11:30 AM  1 A21 vs A12Legacy Park SC - U14 Cheetahs 5 vs.CSA Wolfpack- BR14U2
 818514  North Mount Carmel Park  01:00 PM  02 A17 vs A3HCSA Cason BRU14 1 vs.CGSAWR Bayern Munich3
 818524  Central Park  01:30 PM  9 A36 vs A16SSA Coweta Rec - U14B - Boynton 4 vs.Harris County Rec - BR14U4
 818528  Badger Creek Complex  02:00 PM  2 A7 vs A9CSA Adrenaline- BR14U 1 vs.CSA Rangers - BR14U9
 818517  Allen Creek  03:00 PM  2 A22 vs A23LSA Chivitas - U14B 6 vs.LSA Magpies - U14B0
 818512  Badger Creek Complex  05:00 PM  2 A11 vs A30CSA Vipers - BR14U 2 vs.NTH Moore Dynamo QP0
 818518  Allen Creek  05:00 PM  2 A24 vs A2LSA Tiger Sharks - U14B 5 vs.All-In Futbol Club Wolves - BR14U2

Bracket - Sunday, March 07, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818537  Badger Creek Complex  12:00 PM  2 A7 vs A10CSA Adrenaline- BR14U 2 vs.CSA Rovers - BR14U5
 818533  Central Park  01:30 PM  8 A36 vs A40SSA Coweta Rec - U14B - Boynton 2 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Deyoe1
 818532  Stars Athletic Club  02:00 PM  5 A33 vs A2Rush Union Rowdies 5 vs.All-In Futbol Club Wolves - BR14U3
 818531  North Mount Carmel Park  03:00 PM  02 A18 vs A3HCSA Castillo BRU14 0 vs.CGSAWR Bayern Munich10
 818536  CYSA  03:00 PM  4 A6 vs A4Columbus SC U14 14 vs.CGSAWR Earthquakes0
 818529  E.E. Robinson Park  04:00 PM  1 A1 vs A27All-In Futbol Club Bloodhounds 0 vs.NTH Galindo Galaxy JJB1
 818530  Harris County SA  04:30 PM  1 A16 vs A14Harris County Rec - BR14U   vs.Griffin United U14 

Bracket - Saturday, March 13, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818549  Metro North Pk  09:00 AM  4 A31 vs A29NTH Sprague United MN 1 vs.NTH Lago Lions MN2
 818551  Tabernacle Baptist Church  10:00 AM  1 A37 vs A18TCSA United 07/08 4F vs.HCSA Castillo BRU14
Forfeited Game
0
 818546  Metro North Pk  10:30 AM  4 A28 vs A32NTH Gelly Rockets MN 0 vs.NTH Toma Tigers MN3
 818556  Badger Creek Complex  11:30 AM  2 A9 vs A33CSA Rangers - BR14U 2 vs.Rush Union Rowdies1
 818550  Whitlock  12:00 PM  10 A35 vs A36SSA Coweta Rec - U14B - Berrocal 2 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Boynton2
 818544  Allen Creek  01:00 PM  2 A22 vs A1LSA Chivitas - U14B 4 vs.All-In Futbol Club Bloodhounds0
 818548  Noonday Park  01:00 PM  02 A30 vs A21NTH Moore Dynamo QP 7 vs.Legacy Park SC - U14 Cheetahs3
 831625  Harris County SA  01:15 PM  1 A16 vs A4Harris County Rec - BR14U 3 vs.CGSAWR Earthquakes0
 818538  Badger Creek Complex  01:30 PM  2 A10 vs A11CSA Rovers - BR14U 3 vs.CSA Vipers - BR14U6
 818542  North Mount Carmel Park  01:30 PM  02 A17 vs A40HCSA Cason BRU14 3 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Deyoe1
 818543  Daughtry Park  02:00 PM  1 A20 vs A14Jackson Red Devils FC 1 vs.Griffin United U143
 818552  Gilmer High School  02:00 PM  1 A38 vs A23TRAC 14UB Gearhart 10 vs.LSA Magpies - U14B5
 818545  Riverline Park--NTH  03:00 PM  1 A26 vs A12NTH Chelsea U14 Boys Smyrna 1 vs.CSA Wolfpack- BR14U3
 818555  Badger Creek Complex  03:00 PM  2 A8 vs A7CSA Cobras - BR14U 0 vs.CSA Adrenaline- BR14U3
 818540  Fullerville  04:00 PM  10 A15 vs A34GS Villa Rica U14   vs.RYSA Revs 14B 

Bracket - Sunday, March 14, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818604  TBD   --    --  A23 vs A39LSA Magpies - U14B   vs.TYSA U14 Boys 
 818561  Towne Green  12:00 PM  1 A21 vs A11Legacy Park SC - U14 Cheetahs 5 vs.CSA Vipers - BR14U3
 818562  Allen Creek  01:00 PM  3 A22 vs A2LSA Chivitas - U14B 5 vs.All-In Futbol Club Wolves - BR14U0
 818563  Metro North Pk  01:00 PM  1 A31 vs A30NTH Sprague United MN 3 vs.NTH Moore Dynamo QP1
 818564  Gilmer High School  01:00 PM  1 A38 vs A33TRAC 14UB Gearhart 5 vs.Rush Union Rowdies2
 818566  CYSA  01:00 PM  4 A6 vs A37Columbus SC U14 8 vs.TCSA United 07/083
 818567  Badger Creek Complex  01:30 PM  2 A8 vs A10CSA Cobras - BR14U 0 vs.CSA Rovers - BR14U1
 818535  Rock Springs Soccer Complex  02:00 PM  2 A5 vs A29CHS Rec - Boys U14 Blue 1 vs.NTH Lago Lions MN9
 818560  North Mount Carmel Park  03:00 PM  02 A17 vs A20HCSA Cason BRU14 0 vs.Jackson Red Devils FC4
 818559  Harris County SA  04:00 PM  1 A16 vs A40Harris County Rec - BR14U 3 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Deyoe3

Bracket - Saturday, March 20, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818569  Badger Creek Complex  10:30 AM  2 A10 vs A21CSA Rovers - BR14U 3 vs.Legacy Park SC - U14 Cheetahs4
 818581  Noonday Park  10:30 AM  01 A30 vs A26NTH Moore Dynamo QP 2 vs.NTH Chelsea U14 Boys Smyrna0
 818582  Metro North Pk  10:30 AM  4 A31 vs A27NTH Sprague United MN 4 vs.NTH Galindo Galaxy JJB2
 818572  Tyus Park  11:00 AM  3 A14 vs A36Griffin United U14 5 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Boynton2
 818574  North Mount Carmel Park  11:00 AM  02 A18 vs A17HCSA Castillo BRU14   vs.HCSA Cason BRU14 
 818649  CGSA - Warner Robins  11:00 AM  9 A4 vs A6CGSAWR Earthquakes 0 vs.Columbus SC U146
 818579  Metro North Pk  12:00 PM  4 A29 vs A32NTH Lago Lions MN 1 vs.NTH Toma Tigers MN0
 818584  Northgate HS  12:00 PM  1 A35 vs A15SSA Coweta Rec - U14B - Berrocal 3 vs.GS Villa Rica U141
 818539  Henderson Park / Livsey Field  12:30 PM  6 A39 vs A2TYSA U14 Boys 3 vs.All-In Futbol Club Wolves - BR14U0
 818595  Rock Springs Soccer Complex  12:30 PM  2 A5 vs A23CHS Rec - Boys U14 Blue   vs.LSA Magpies - U14B 
 818570  Badger Creek Complex  01:30 PM  2 A12 vs A7CSA Wolfpack- BR14U 1 vs.CSA Adrenaline- BR14U1
 831623  Harris County SA  01:30 PM  1 A16 vs A3Harris County Rec - BR14U 1 vs.CGSAWR Bayern Munich5
 818578  Metro North Pk  01:30 PM  4 A28 vs A9NTH Gelly Rockets MN 0 vs.CSA Rangers - BR14U7
 818568  Buford Youth Sports Complex  02:45 PM  1 A1 vs A33All-In Futbol Club Bloodhounds 1 vs.Rush Union Rowdies4
 818633  Allen Creek  03:00 PM  1 A22 vs A25LSA Chivitas - U14B 2 vs.Mountain United S.A. - BR14U3
 818586  Badger Creek Complex  03:00 PM  2 A8 vs A11CSA Cobras - BR14U 4 vs.CSA Vipers - BR14U3
 818575  Arizona Avenue  05:30 PM  1 A19 vs A24IAFC 14U Coed Haddad 5 vs.LSA Tiger Sharks - U14B3

Bracket - Sunday, March 21, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818587  Badger Creek Complex  12:00 PM  2 A11 vs A7CSA Vipers - BR14U 4 vs.CSA Adrenaline- BR14U1
 818583  RYSA  12:00 PM  Fou A34 vs A39RYSA Revs 14B   vs.TYSA U14 Boys 
 818658  E.E. Robinson Park  01:00 PM  1 A2 vs A5All-In Futbol Club Wolves - BR14U 1 vs.CHS Rec - Boys U14 Blue1
 818589  Allen Creek  01:00 PM  3 A22 vs A17LSA Chivitas - U14B 3 vs.HCSA Cason BRU140
 818594  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  9 A3 vs A16CGSAWR Bayern Munich 3 vs.Harris County Rec - BR14U0
 818588  Daughtry Park  02:15 PM  1 A20 vs A36Jackson Red Devils FC 0 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Boynton3
 818593  UQP  02:30 PM  02 A27 vs A32NTH Galindo Galaxy JJB 6 vs.NTH Toma Tigers MN0
 818590  Allen Creek  03:00 PM  3 A24 vs A38LSA Tiger Sharks - U14B 2 vs.TRAC 14UB Gearhart3
 818596  CYSA  03:00 PM  4 A6 vs A35Columbus SC U14 7 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Berrocal0
 818597  Badger Creek Complex  03:00 PM  4 A9 vs A12CSA Rangers - BR14U 4 vs.CSA Wolfpack- BR14U0
 818618  Allen Creek  05:00 PM  1 A23 vs A19LSA Magpies - U14B 3 vs.IAFC 14U Coed Haddad1
 818592  Riverline Park--NTH  05:00 PM  1 A26 vs A29NTH Chelsea U14 Boys Smyrna 2 vs.NTH Lago Lions MN7

Bracket - Saturday, March 27, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818611  Tabernacle Baptist Church  10:00 AM  1 A37 vs A17TCSA United 07/08 4 vs.HCSA Cason BRU140
 818615  Badger Creek Complex  10:30 AM  2 A9 vs A8CSA Rangers - BR14U 4 vs.CSA Cobras - BR14U2
 818600  Fullerville  12:00 PM  10 A15 vs A36GS Villa Rica U14 2 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Boynton6
 818614  Rock Springs Soccer Complex  12:30 PM  2 A5 vs A22CHS Rec - Boys U14 Blue 0 vs.LSA Chivitas - U14B7
 818610  RYSA  01:00 PM  Fou A34 vs A14RYSA Revs 14B 1 vs.Griffin United U1410
 818598  Badger Creek Complex  01:30 PM  2 A10 vs A31CSA Rovers - BR14U 1 vs.NTH Sprague United MN2
 818603  Towne Green  01:30 PM  1 A21 vs A32Legacy Park SC - U14 Cheetahs 3 vs.NTH Toma Tigers MN1
 818608  Metro North Pk  02:00 PM  4 A29 vs A30NTH Lago Lions MN 4 vs.NTH Moore Dynamo QP0
 818642  Stars Athletic Club  02:00 PM  4 A33 vs A7Rush Union Rowdies 3 vs.CSA Adrenaline- BR14U5
 818601  Arizona Avenue  02:30 PM  1 A19 vs A35IAFC 14U Coed Haddad 5 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Berrocal2
 818675  Gary Pirkle  03:00 PM  5 A2 vs A1All-In Futbol Club Wolves - BR14U   vs.All-In Futbol Club Bloodhounds 
 818612  Gilmer High School  03:00 PM  1 A38 vs A12TRAC 14UB Gearhart 7 vs.CSA Wolfpack- BR14U0

Bracket - Sunday, March 28, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818624  RYSA  12:00 PM  Fou A34 vs A18RYSA Revs 14B   vs.HCSA Castillo BRU14 
 818622  Metro North Pk  02:00 PM  1 A29 vs A15NTH Lago Lions MN   vs.GS Villa Rica U14 
 818616  Tyus Park  03:00 PM  3 A14 vs A37Griffin United U14 0 vs.TCSA United 07/080

Bracket - Sunday, April 11, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818554  Rock Springs Soccer Complex  12:30 PM  2 A5 vs A24CHS Rec - Boys U14 Blue   vs.LSA Tiger Sharks - U14B 

Bracket - Saturday, April 17, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818631  Tyus Park  09:00 AM  3 A14 vs A18Griffin United U14 8 vs.HCSA Castillo BRU141
 818637  Metro North Pk  09:00 AM  4 A28 vs A31NTH Gelly Rockets MN 0 vs.NTH Sprague United MN1
 818632  Towne Green  10:00 AM  1 A21 vs A8Legacy Park SC - U14 Cheetahs 1 vs.CSA Cobras - BR14U1
 818645  Tabernacle Baptist Church  10:00 AM  1 A37 vs A6TCSA United 07/08 2 vs.Columbus SC U143
 818638  Metro North Pk  10:30 AM  4 A29 vs A39NTH Lago Lions MN 2 vs.TYSA U14 Boys0
 818648  Badger Creek Complex  10:30 AM  4 A9 vs A26CSA Rangers - BR14U 1 vs.NTH Chelsea U14 Boys Smyrna2
 818629  Badger Creek Complex  11:30 AM  2 A10 vs A38CSA Rovers - BR14U 2 vs.TRAC 14UB Gearhart9
 818641  Metro North Pk  12:00 PM  4 A32 vs A5NTH Toma Tigers MN 3 vs.CHS Rec - Boys U14 Blue1
 818647  Whitlock  12:00 PM  8 A40 vs A35SSA Coweta Rec - U14B - Deyoe 3 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Berrocal3
 818640  Noonday Park  12:30 PM  01 A30 vs A2NTH Moore Dynamo QP   vs.All-In Futbol Club Wolves - BR14U 
 818630  Badger Creek Complex  01:00 PM  2 A11 vs A12CSA Vipers - BR14U 4 vs.CSA Wolfpack- BR14U0
 818644  Whitlock  01:30 PM  8 A36 vs A19SSA Coweta Rec - U14B - Boynton 2 vs.IAFC 14U Coed Haddad0
 818636  Noonday Park  02:00 PM  01 A27 vs A15NTH Galindo Galaxy JJB 5 vs.GS Villa Rica U141
 818646  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A4 vs A16CGSAWR Earthquakes 1 vs.Harris County Rec - BR14U6
 818678  Allen Creek  05:00 PM  3 A23 vs A25LSA Magpies - U14B 3 vs.Mountain United S.A. - BR14U4
 818605  Allen Creek  05:00 PM  2 A24 vs A1LSA Tiger Sharks - U14B 4 vs.All-In Futbol Club Bloodhounds3

Bracket - Sunday, April 18, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818682  Stars Athletic Club  12:00 PM  4 A33 vs A22Rush Union Rowdies 1 vs.LSA Chivitas - U14B6
 818628  Badger Creek Complex  12:30 PM  4 A9 vs A21CSA Rangers - BR14U 3 vs.Legacy Park SC - U14 Cheetahs2
 818558  Fullerville  01:00 PM  10 A15 vs A19GS Villa Rica U14 0 vs.IAFC 14U Coed Haddad6
 818707  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  9 A4 vs A37CGSAWR Earthquakes 0 vs.TCSA United 07/084
 818650  Badger Creek Complex  01:30 PM  2 A8 vs A25CSA Cobras - BR14U 1 vs.Mountain United S.A. - BR14U5
 831624  Harris County SA  02:00 PM  1 A16 vs A6Harris County Rec - BR14U 1 vs.Columbus SC U141
 818527  Rock Springs Soccer Complex  02:00 PM  3 A5 vs A39CHS Rec - Boys U14 Blue 2 vs.TYSA U14 Boys1
 831096  North Mount Carmel Park  03:00 PM  05 A18 vs A23HCSA Castillo BRU14   vs.LSA Magpies - U14B 
 818557  Allen Creek  03:00 PM  2 A24 vs A34LSA Tiger Sharks - U14B   vs.RYSA Revs 14B 
 818607  River Line Park  03:00 PM  1 A26 vs A28NTH Chelsea U14 Boys Smyrna 1 vs.NTH Gelly Rockets MN2
 831627  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A3 vs A20CGSAWR Bayern Munich 6 vs.Jackson Red Devils FC0
 818602  E.E. Robinson Park  04:00 PM  1 A2 vs A27All-In Futbol Club Wolves - BR14U 0 vs.NTH Galindo Galaxy JJB5

Bracket - Saturday, April 24, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818576  Buford Youth Sports Complex  09:00 AM  1 A2 vs A23All-In Futbol Club Wolves - BR14U   vs.LSA Magpies - U14B 
 818669  Badger Creek Complex  11:30 AM  2 A7 vs A21CSA Adrenaline- BR14U   vs.Legacy Park SC - U14 Cheetahs 
 818668  CYSA  12:30 PM  4 A6 vs A36Columbus SC U14   vs.SSA Coweta Rec - U14B - Boynton 
 818666  Whitlock  01:30 PM  10 A35 vs A16SSA Coweta Rec - U14B - Berrocal   vs.Harris County Rec - BR14U 
 818660  Elan  03:00 PM  01 A25 vs A10Mountain United S.A. - BR14U 5 vs.CSA Rovers - BR14U0
 818655  Fullerville  04:00 PM  10 A15 vs A28GS Villa Rica U14   vs.NTH Gelly Rockets MN 
 818657  Arizona Avenue  04:00 PM  1 A19 vs A34IAFC 14U Coed Haddad   vs.RYSA Revs 14B 

Bracket - Sunday, April 25, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818571  Arizona Avenue  10:00 AM  1 A19 vs A5IAFC 14U Coed Haddad 3 vs.CHS Rec - Boys U14 Blue1
 818634  Allen Creek  01:00 PM  2 A23 vs A1LSA Magpies - U14B   vs.All-In Futbol Club Bloodhounds 
 818699  E.E. Robinson Park  03:00 PM  1 A2 vs A25All-In Futbol Club Wolves - BR14U 1 vs.Mountain United S.A. - BR14U8
 831668  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A3 vs A37CGSAWR Bayern Munich 5 vs.TCSA United 07/080
 818625  Northgate HS  03:00 PM  1 A35 vs A20SSA Coweta Rec - U14B - Berrocal   vs.Jackson Red Devils FC 
 818643  RYSA  04:00 PM  Fou A34 vs A17RYSA Revs 14B 2 vs.HCSA Cason BRU146
 818626  Henderson Park / Livsey Field  04:00 PM  6 A39 vs A22TYSA U14 Boys 0 vs.LSA Chivitas - U14B8
 818613  Northgate HS  06:30 PM  1 A40 vs A20SSA Coweta Rec - U14B - Deyoe 4 vs.Jackson Red Devils FC1

Bracket - Friday, April 30, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818609  Stars Athletic Club  07:00 PM  2 A33 vs A11Rush Union Rowdies 2 vs.CSA Vipers - BR14U5

Bracket - Saturday, May 01, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818686  Henderson Park / Livsey Field  09:00 AM  6 A39 vs A24TYSA U14 Boys 0 vs.LSA Tiger Sharks - U14B1
 818671  Badger Creek Complex  10:00 AM  2 A11 vs A38CSA Vipers - BR14U 2 vs.TRAC 14UB Gearhart6
 818685  Tabernacle Baptist Church  10:00 AM  1 A37 vs A3TCSA United 07/08 2 vs.CGSAWR Bayern Munich2
 818688  CYSA  10:45 AM  4 A6 vs A16Columbus SC U14 0 vs.Harris County Rec - BR14U1
 818677  Towne Green  11:00 AM  1 A21 vs A29Legacy Park SC - U14 Cheetahs 3 vs.NTH Lago Lions MN6
 818689  Badger Creek Complex  11:30 AM  2 A7 vs A31CSA Adrenaline- BR14U 1 vs.NTH Sprague United MN3
 818680  Noonday Park  12:00 PM  01 A30 vs A27NTH Moore Dynamo QP 1 vs.NTH Galindo Galaxy JJB6
 818673  North Mount Carmel Park  01:00 PM  02 A18 vs A4HCSA Castillo BRU14 1 vs.CGSAWR Earthquakes4
 818681  Metro North Pk  01:30 PM  1 A32 vs A26NTH Toma Tigers MN 5 vs.NTH Chelsea U14 Boys Smyrna2
 818687  Whitlock  01:30 PM  8 A40 vs A15SSA Coweta Rec - U14B - Deyoe 4 vs.GS Villa Rica U141
 818676  Daughtry Park  02:00 PM  1 A20 vs A34Jackson Red Devils FC   vs.RYSA Revs 14B 
 818672  Badger Creek Complex  02:30 PM  2 A12 vs A8CSA Wolfpack- BR14U 1 vs.CSA Cobras - BR14U1
 818591  Elan  03:00 PM  01 A25 vs A1Mountain United S.A. - BR14U 7 vs.All-In Futbol Club Bloodhounds3
 818679  Metro North Pk  03:00 PM  1 A28 vs A5NTH Gelly Rockets MN   vs.CHS Rec - Boys U14 Blue 
 818670  Badger Creek Complex  04:00 PM  2 A10 vs A9CSA Rovers - BR14U 1 vs.CSA Rangers - BR14U7
 818698  Arizona Avenue  05:30 PM  1 A19 vs A22IAFC 14U Coed Haddad 0 vs.LSA Chivitas - U14B4

Bracket - Sunday, May 02, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818534  Henderson Park / Livsey Field  10:45 AM  6 A39 vs A28TYSA U14 Boys   vs.NTH Gelly Rockets MN 
 818690  Badger Creek Complex  12:00 PM  2 A12 vs A25CSA Wolfpack- BR14U 0 vs.Mountain United S.A. - BR14U4
 818691  Daughtry Park  02:00 PM  1 A20 vs A37Jackson Red Devils FC 2 vs.TCSA United 07/089
 818651  E.E. Robinson Park  03:00 PM  1 A1 vs A30All-In Futbol Club Bloodhounds 1 vs.NTH Moore Dynamo QP0
 818656  North Mount Carmel Park  03:00 PM  05 A18 vs A40HCSA Castillo BRU14 0 vs.SSA Coweta Rec - U14B - Deyoe12
 818701  Allen Creek  03:00 PM  3 A23 vs A24LSA Magpies - U14B 5 vs.LSA Tiger Sharks - U14B6
 818547  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A3 vs A6CGSAWR Bayern Munich 4 vs.Columbus SC U140
 818667  Gilmer High School  03:00 PM  1 A38 vs A9TRAC 14UB Gearhart 3 vs.CSA Rangers - BR14U3
 818553  Henderson Park / Livsey Field  04:00 PM  6 A39 vs A19TYSA U14 Boys 4 vs.IAFC 14U Coed Haddad2
 818662  Noonday Park  04:30 PM  02 A27 vs A29NTH Galindo Galaxy JJB 1 vs.NTH Lago Lions MN2
 818620  River Line Park  05:30 PM  1 A26 vs A31NTH Chelsea U14 Boys Smyrna 0 vs.NTH Sprague United MN1

Bracket - Thursday, May 06, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818654  Tyus Park  07:00 PM  3 A14 vs A17Griffin United U14 8 vs.HCSA Cason BRU142

Bracket - Friday, May 07, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818663  CGSA - Warner Robins  06:00 PM  9 A3 vs A4CGSAWR Bayern Munich 9 vs.CGSAWR Earthquakes0
 818623  Metro North Park  06:00 PM  1 A32 vs A30NTH Toma Tigers MN 4 vs.NTH Moore Dynamo QP3
 818652  Badger Creek Complex  07:00 PM  2 A12 vs A33CSA Wolfpack- BR14U 5 vs.Rush Union Rowdies4
 818661  Riverline Park--NTH  07:00 PM  1 A26 vs A8NTH Chelsea U14 Boys Smyrna 1 vs.CSA Cobras - BR14U3
 818683  Whitlock  07:00 PM  11 A35 vs A14SSA Coweta Rec - U14B - Berrocal 4 vs.Griffin United U147

Bracket - Saturday, May 08, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818709  Badger Creek Complex  08:30 AM  5 A7 vs A38CSA Adrenaline- BR14U 4 vs.TRAC 14UB Gearhart7
 818702  Noonday Park  09:00 AM  02 A27 vs A21NTH Galindo Galaxy JJB 2 vs.Legacy Park SC - U14 Cheetahs2
 818704  Metro North Pk  09:00 AM  3 A32 vs A31NTH Toma Tigers MN 1 vs.NTH Sprague United MN3
 818627  Whitlock  09:00 AM  11 A40 vs A6SSA Coweta Rec - U14B - Deyoe 2 vs.Columbus SC U140
 818693  Badger Creek Complex  10:00 AM  5 A11 vs A9CSA Vipers - BR14U 0 vs.CSA Rangers - BR14U3
 818703  Noonday Park  10:30 AM  02 A30 vs A28NTH Moore Dynamo QP   vs.NTH Gelly Rockets MN 
 818692  Gary Pirkle  11:00 AM  6 A1 vs A5All-In Futbol Club Bloodhounds 6 vs.CHS Rec - Boys U14 Blue1
 818710  Badger Creek Complex  11:30 AM  5 A8 vs A33CSA Cobras - BR14U 4 vs.Rush Union Rowdies3
 818705  Whitlock  12:00 PM  8 A36 vs A34SSA Coweta Rec - U14B - Boynton 7 vs.RYSA Revs 14B2
 818697  North Mount Carmel Park  12:30 PM  09 A17 vs A35HCSA Cason BRU14   vs.SSA Coweta Rec - U14B - Berrocal 
 818708  Whitlock  01:30 PM  8 A40 vs A14SSA Coweta Rec - U14B - Deyoe 2 vs.Griffin United U147
 818695  Fullerville  02:00 PM  10 A15 vs A26GS Villa Rica U14 1 vs.NTH Chelsea U14 Boys Smyrna2
 818694  Badger Creek Complex  02:30 PM  5 A12 vs A10CSA Wolfpack- BR14U   vs.CSA Rovers - BR14U 
 818619  Elan  03:00 PM  01 A25 vs A24Mountain United S.A. - BR14U 7 vs.LSA Tiger Sharks - U14B2
 831667  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A4 vs A3CGSAWR Earthquakes 2 vs.CGSAWR Bayern Munich6
 818700  Daughtry Park  03:30 PM  1 A20 vs A18Jackson Red Devils FC   vs.HCSA Castillo BRU14 

Bracket - Sunday, May 09, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818665  Metro North Park  11:00 AM  3 A32 vs A11NTH Toma Tigers MN 2 vs.CSA Vipers - BR14U3
 818684  Central Park  02:00 PM  8 A36 vs A17SSA Coweta Rec - U14B - Boynton 4 vs.HCSA Cason BRU140
 818621  Metro North Pk  03:00 PM  3 A28 vs A27NTH Gelly Rockets MN 2 vs.NTH Galindo Galaxy JJB4

Bracket - Friday, May 14, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818659  TBD   --    --  A24 vs A22LSA Tiger Sharks - U14B 1 vs.LSA Chivitas - U14B5

Bracket - Saturday, May 15, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818577  Elan  03:00 PM  01 A25 vs A38Mountain United S.A. - BR14U 7 vs.TRAC 14UB Gearhart2

Bracket - Sunday, May 16, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818664  Metro North Pk  12:00 PM  1 A31 vs A39NTH Sprague United MN 1 vs.TYSA U14 Boys0